• Cartflows Pro

  $6,50

  Sitenizin gelirlerini yükseltmeye yardımcı olan funnel aracıdır. Woocommerce ile birlikte çalışır. Ödeme sayfanızı özelleştirme ve müşteri başına sepet tutarınızı arttırma imkanları sunar.

 • CheckoutWC

  $6,50

  Checkout for WooCommerce, WooCommerce mağazaları için satış oranlarını artıran ve sepet terkini azaltan bir eklentidir. Shopify tarzı bir alışveriş sepeti ve ödeme sayfası sunarak, kullanıcı deneyimini iyileştirir. Özellikleri arasında optimize edilmiş ödeme işlemleri, yan sepet, sipariş artırma seçenekleri, hızlı ödeme yöntemleri, adres otomatik tamamlama, güzel şablonlar ve geliştirici dostu araçlar bulunur. Bu eklenti, 4400’den fazla WooCommerce mağazası tarafından tercih edilmiş ve önemli ölçüde dönüşüm oranlarını iyileştirdiği belirtilmiştir. CheckoutWC eklentisi, profesyonel bir ödeme sayfası tasarlamak isteyenlerdenseniz, tam aradığınız şeydir.

 • Crocoblock

  $13,00

  Elementor ile şık siteler tasarlama eklentisi.

 • Duplicator Pro

  $6,50

  Yedekleme ve taşıma eklentisi.

 • Elementor Pro

  $6,50

  Elementor’un daha fazla özelleştirme imkanı sağlayan araç seti. Tasarım yaparken kısıtlanmak yerine tüm özellikleri kullanın. Artık istediğiniz görsel tasarımları yapabilmek için 100’den fazla Elementor Pro bileşenini kullanabilirsiniz. Sürükle ve bırak yaparak, gösterişli bir site tasarlamak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

 • Imagify

  $8,99

  Görsel optimizasyon ile site hızlandıran eklenti.

 • LearnPress Pro

  $6,50

  Online kursunuzu yayınladığınız Learnpress sisteminize kendi ödeme altyapınızı kurmanızı sağlayan premium araç. Bu araç olmadan, Learnpress ile online ödeme alamıyorsunuz. Kursunuzu yayınladıysanız bu araçla satış yapabiliyorsunuz.

 • Media Cleaner Pro

  $3,99

  Sitede kullanılmayan medyaları silen bir araçtır. Böylece dosya boyutundan tasarruf eder, şişkinlikten kurtulursunuz.

İstediğinizi bulmayı kolaylaştırmak için arama bölümünü kullanın.

İstediğinizi bulmayı kolaylaştırmak için arama bölümünü kullanın.